Inteligentna! Świetna! Literatura kobieca na wysokim poziomie. Polecam!

Anna Dereszowska

Nina Reichter znów jest w szczytowej formie. Zdecydowanie polecam. Satysfakcja gwarantowana. Krystyna Meszka

Literacki świat Cyrysi

LOVE Line

Matthew Hansen, przystojny młody psycholog doradza kobietom, jak zbudować satysfakcjonujący je związek i nie pozwolić sobą manipulować. Jest twórcą popularnej internetowej audycji LOVE Line, a jego charyzma przyciąga niemal tyle samo słuchaczek, co celne rady. Zrządzeniem losu spotyka Bethany McCallum, będącą w trakcie rozwodu dziennikarkę luksusowego magazynu dla kobiet. Otrzymuje ona zlecenie napisania artykułu obnażającego metody stosowane przez hermetyczną grupę tak zwanych pick-up artists-trenerów podrywu. Nieetycznych manipulantów, którzy szkolą mężczyzn, jak zaciągnąć kobiety do łóżka. Ich drogi krzyżują się przy stoliku pewnej bardzo nietypowej restauracji. Wzajemne przyciąganie sprawia, że Matt postanawia zbliżyć się do Bethany. Aby to zrobić, będzie musiał podzielić się z nią swoją wiedzą. Tymczasem napięcie między nimi staje się coraz silniejsze. Ale oboje coś ukrywają. Bethany – jedynie przed Matthew. On natomiast…

Chcesz poznać dalsze losy bohaterów?

Książkę możesz nabyć stacjonarnie w sklepach Empik lub zamówić ją za pośrednictwem sklepu internetowego.

Oferta limitowana – książka z dedykacją i autografem!

Nie możesz dotrzeć na zbliżające się Targi Książki w Krakowie? Zrób sobie prezent i zdobądź egzemplarz najnowszej powieści LOVE Line – z imienną dedykacją i autografem. Nie czekaj – ilość egzemplarzy ograniczona!

OCZAMI CZYTELNIKÓW

i recenzentów

LOVE Line to opowieść ujawniająca kunszt Niny Reichter. Pióro autorki jest niezwykle dojrzałe, a jej wrażliwość wyczuwalna w każdym słowie i geście bohaterów.

Justyna Leśniewicz

Książko, miłości moja

Nie oczekujcie lukrowych elementów, sztampowych rozwiązań i banalnych pomysłów, bo tutaj tego nie uświadczycie. Autorka wykonała kawał dobrej roboty, tworząc romans daleko wychodzący poza standardy, gdzie oprócz dwoje zakochanych w sobie ludzi, mamy autentyczne problemy, zmagania z niskim poczuciem własnej wartości oraz niedomknięte sprawy, które są przedmiotem troski obu stron, a co za tym idzie – kładą się cieniem na wzajemnych relacjach.

Krystyna Meszka

Literacki świat Cyrysi

Twórczość Niny Reichter poznałam i pokochałam przy okazji trylogii Ostatnia spowiedź. Nic nie mogło mnie więc zatrzymać przed poznaniem nowej książki autorki. Love Line to coś nowego, coś, czego na polskim rynku wydawniczy jeszcze nie było.

Ewelina Nawara

My Fairy Book World