Rewelacyjny warsztat i światowy poziom.

Kamila Winiarz

Lubimy Czytać

Nina Reichter to perfidna, ale i genialna pisarka.

Angelika Wawrzyniak

Zrecenzujemy

Ostatnia spowiedź | Tom II

Świat Ally Hanningan wali się w posadach, gdy miłość jej życia – rockman Bradin Rothfeld zostaje postrzelony i pada na scenę. Ally jest uczestniczką tamtych zdarzeń. Bezsilność i wspomnienia tamtych chwil na zawsze pozostaną jej najgorszym koszmarem. Bradin jest w ciężkim stanie. Co więcej, może pożegnać się ze światem sądząc, że dwie najbliższe mu osoby zrobiły mu świństwo. Tylko czy Ally i Tom rzeczywiście są niewinni? Rozpoczyna się walka o życie rannego Bradina, a jego bliscy, odliczając feralne godziny, będą musieli zmierzyć się z grzechami, które być może nigdy nie zostaną odpuszczone. Tom poprzysięga sobie, że już nie zbliży się do Ally. Tylko czy facet, który dotychczas żył bez zasad dotrzyma obietnicy?

 

Miłość, zazdrość, show biznes.

Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…

Chcesz poznać dalsze losy bohaterów?

Książkę możesz nabyć stacjonarnie w sklepach Empik lub zamówić ją za pośrednictwem sklepu internetowego.

OCZAMI CZYTELNIKÓW

i recenzentów

Jeżeli polskie internautki oszalały na punkcie jakiejś książki, to z pewnością należy tutaj wspomnieć o „Ostatniej spowiedzi”, której pierwszy tom zrobił nie lada furorę na blogach i portalach literackich. (…) Zresztą każdy, kto czytał, bądź będzie czytał „Ostatnią spowiedź” bardzo szybko przekona się, że Nina Reichter jest prawdziwym literackim wirtuozem, jeśli chodzi o opisywanie emocji. Powiem więcej, ta autorka robi to w taki sposób, iż owe emocje oddziałują bezpośrednio na czytelnika, przyprawiając rzesze młodych dziewczyn o łzy wzruszenia.

Izabela Kowal

Nowa czytelnia

Te dwa tomy właściwie wszystkim się różnią, ale mają też jedną jedyną cechę wspólną. Tą cechą jest język, jakim są napisane. Niebanalny, subtelny i wyrafinowany.

Czytelnicze Turbulencje

Lubimy czytać

W tej serii

ukazały się także