Wzloty i upadki bohaterów odczuwałam zupełnie tak, jakbym była pomiędzy wersami, wśród bohaterów, opleciona historią. Justyna Januś

Zaczytani

Styl pani Reichter to czysta magia.

Jane Rachel Sutton

Zanim zajdzie słońce

Ostatnia spowiedź | Tom I

Bradin Rothfeld jest dziewiętnastoletnim rockmanem. Kobiety w całej Europie wzdychają do jego brązowych oczu i cudownej, niemal dziewczęcej urody. Wracając z trasy koncertowej Brade spóźnia się na przesiadkę i spędza noc na opustoszałym lotnisku. Jeszcze nie wie, że będzie to najdziwniejsza noc w jego życiu. Spotyka wtedy Ally Hanningan. Tajemniczą Amerykankę, która go nie rozpoznaje. Spędzają ze sobą kilka magicznych, niezapomnianych godzin. A późnej wspaniała noc się kończy. I oboje już wiedzą, że nie spotkają się więcej. Nigdy więcej. Bo zbyt mocno czują, co rodzi się między nimi. Żadne z nich nie może się teraz zakochać. Ally jest zajęta – uwikłana w dziwny związek, z którego na razie nie może się wyplątać, a Brada obowiązuje kontrakt płytowy, który mówi – „prasa nie może odkryć twoich kobiet”. Brade jednak używa podstępu i ciągnie tę znajomość. Pozostaje tylko jeden szkopuł. Ally nadal nie ma pojęcia, kim jest Bradin. I również skrywa pewien sekret. Co zrobi Bradin, pragnąc dziewczyny, której nie powinien nawet tknąć?

 

Miłość, zazdrość, show biznes.

Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…

Chcesz poznać dalsze losy bohaterów?

Książkę możesz nabyć stacjonarnie w sklepach Empik lub zamówić ją za pośrednictwem sklepu internetowego.

OCZAMI CZYTELNIKÓW

i recenzentów

Dawno żadna historia aż tak mnie nie pochłonęła. chciałam płakać, śmiać się, a jednocześnie godzinami rozmawiać wraz z kimś równie zakochanym w książce.

Patrycja Waniek

Książkowy świat Patrycji

Są takie serie, które każdy w życiu powinien przeczytać. Miałam przeczucie, że zakocham się w tej powieści od pierwszej strony i tak się stało.

Julia

Julia w krainie książek

Ostatnia spowiedź jest bestsellerową trylogią, o której od kilku miesięcy w polskiej blogosferze aż huczy. Nie sądziłam, że młodzieżowy romans może mnie tak wciągnąć, pochłonąć wręcz do cna. Myśli, odczucia i słowa wypowiadane przez głównych bohaterów są często dużo dojrzalsze od tych, które są zawarte w książkach o dorosłych (i dla dorosłych). Wierzę, że Nina Reichter, po takim sukcesie Ostatniej spowiedzi, zapoczątkuje falę nowości wydawniczych, które zachowają prawdziwe życiowe wartości.

Gabriela Świrkosz

Juventum

Piękny i niebanalny język autorki sprawia, że książka zyskuje głębię. Pani Reichter naprawdę znakomicie opisała każdy detal – miejsca, bohaterów, sytuacje.

Magdalena Senderowicz

ParanormalBooks

Podsumowując „Ostatnią spowiedź” brakuje mi słów by wyrazić, jak bardzo magiczna jest ta książka, jak mocno zawładnęła moimi emocjami oraz z jaką siłą zakochałam się w uczuciu rodzącym się między Ally i Bradinem. Niezwykle rzadko zdarza mi się tak wczuć w historię i być aż tak oczarowaną dialogami.

Gosiarella

Gosiarella

Nie znam słów, które mogłyby oddać całą miłość i uwielbienie, jakim darzę tę książkę. Wszystko mi się tu podoba: język niezwykle subtelny, pełen wyrafinowanych słów, metafor i sentencji, emocjonująca atmosfera, dynamiczna, zwarta i nieprzewidywalna akcja oraz galeria wielobarwnych, obrazowych postaci, z których każdy odgrywa istotną rolę w tym nietuzinkowym spektaklu. Natomiast zakończenie to taka tęcza, która pokazuje, że nawet po najgorszej burzy, zawsze kiedyś wyjdzie słońce odmieniające nas los. To nie tylko opowieść o miłości, ale przede wszystkim piękna, przejmująca historia o utracie naiwności, wewnętrznym dojrzewaniu i godzeniu się z losem. Zazdroszczę Wam, że ta lektura jeszcze przed Wami. Mnie jest żal się z nią rozstawać. Skradła i złamała moje serce, a potem skleiła je na nowo. Jednak warto było. Dlatego, kto nie zna jeszcze poprzednich części, niech jak najszybciej nadrabia zaległości. Gwarantuję, że nie pożałujecie.

Krystyna Meszka

Literacki świat Cyrysi

W tej serii

ukazały się także