W najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie, że lektura mnie tak oczaruje i pochłonie bez reszty. Angelika Zdunkiewicz-Kaczor

Lustro rzeczywistości

Moje serce do tej pory nie wróciło do normalnego rytmu, a ja czuję się jakby cała siła ze mnie wyparowała. (…) Po przeczytaniu końcowej części nie jestem w stanie przestać o niej myśleć. Ania

Skryta Książka

Ostatnia spowiedź | Tom III

Bradin i Ally żyją spokojnie, są zaręczeni. Ale show-biznes nie zapomina o tych, których raz pochwycił w swe sidła. Bradin nadal żyje w sieci zależności. Producenci, wytwórnia, kontrakt płytowy. Słupki sprzedaży. Świat bez sentymentów. Gdy Violet La Roch odkrywa przed mediami prawdę o swoim dawnym związku z Bradinem, wszystko zaczyna się walić. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie. Znajdują się ludzie, którym zależy, by zniszczyć wokalistę Bitter Grace. I okazuje się, że poukładane życie to domek z kart, nic bardziej trwałego od snu. Co zrobić, gdy szaleńcza, mająca trwać wiecznie miłość nagle się skończyła… a Ally nadal mieszka w obcym kraju, wprawdzie z karierą, ale bez rodziny i z sercem rozbitym w drzazgi?

 

Miłość, zazdrość, show biznes.

Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…

Chcesz poznać dalsze losy bohaterów?

Książkę możesz nabyć stacjonarnie w sklepach Empik lub zamówić ją za pośrednictwem sklepu internetowego.

OCZAMI CZYTELNIKÓW

i recenzentów

Wyjątkowa. Wciągająca. Zapadająca w pamięć. Przeznaczona tak naprawdę dla każdego czytelnika – dla młodzieży, która żyje tym światem, tymi problemami i z tą niesamowitą burzą hormonów; jak i dla dorosłych osób, by na nowo mogły w sobie odkryć te emocje, zagubione z biegiem czasu.

Magda Lena

Rekomendacje Rudego Książkofila

Jeżeli macie ochotę na niesamowicie dopracowaną powieść, która z pewnością nie pozwoli Wam się oderwać od czytania, to powinniście sięgnąć po dzieło Niny Reichter. To bardzo wartościowa książka, która porusza nie tylko temat miłosny, ale także wiele więcej.

Sheti

Bookgeek

Nina Reichter już przy tomie I posiadła umiejętność przewracania mojego świata do góry nogami. Chciałabym, aby książki, które są wydawane, były dokładnie takie – spędzające sen z powiek, powodujące uśmiech, wywołujące najszczersze łzy i ujmujące w tak wspaniały, ale jednocześnie bolesny sposób. Nie posiadam umiejętności autorki do przelewania uczuć na „papier”, dlatego właśnie nie potrafię nawet odrobinę oddać emocji, jakie mną targają, ale jedno jest pewne. To, że czegoś takiego jak w tej chwili, nie poczuję już przy żadnej książce, gdyż ta trylogia jest unikatowa i przecież „nie ma najmniejszej szansy na powtórzenie rzeczy tworzących zupełność”

Natalia Pych

Książkowe

W tej serii

ukazały się także